Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Поліцейські загубили пакет з грошима

05.02.2020 14:28:47

Тому що сп’янілі?

29 січня 2020 року мене, адвоката Кононенко Олександра Володимировича, по повісці Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу було визвано в судове засідання з метою виконання мною обов’язків захисника в захисті громадянина Ляхова О.О.

Коли я прибув на судове засідання, в будівлю суду ввірвався поліцейський служби безпеки дорожнього руху Криворізького районного відділу поліції в Дніпропетровській області старший сержант поліції Гапочка Олександр Петрович разом з старшим слідчим Криворізького районного відділення поліції Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області лейтенантом поліції Денісовим Всеволодом Вікторовичем та іншими поліцейськими, які мені не були відомі.

Патрульного поліцейського Гапочку О.П. я взнав, так як в мене раніше були справи за його участю за незаконне притягнення водіїв до адміністративної відповідальності через фальсифікацію матеріалів справ.

І патрульний поліцейський Гапочка О.П., і слідчий Денісов В.В. та інші поліцейські вели себе неадекватно, так, нібито знаходились в стадії наркотичного сп’яніння, при цьому ці поліцаї намагались перешкодити мені зайти до зали суду, розмахуючи якимись «бумажками» про заборону мені захищати мого підзахисного Ляхова О.О.

На жаль, все це свавілля не було припинене жодним з працівників Дзержинського районного суду м.Кривого Рогу.

Прості люди, що знаходились в будівлі суду, вступились за мене, і поліцейські почали тікати з будівлі Дзержинського районного суду, а слідчий Денісов В.В. загубив пакет з грошима.

Враховуючи той факт, що поліцейські Криворіжського районного відділу поліції не мають права не тільки патрулювати в м. Кривому Розі, а тим більш проводити оперативний захват адвоката в будівлі Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу, вважаю, що в діях працівників поліції Гапочки О.П., Денісова В.В., які діяли у складі організованої групи разом з двома іншими особами, є склад злочину відповідно до статті 364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем». Об'єктивна сторона злочину характеризується вчиненням перешкод до здійснення правомірної діяльності захисника.

Я звернувся з заявою про злочин до Металургійного ВП Криворізького ВП ГУНП в Дніпропетровській області з метою внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про вчинене кримінальне правопорушення за заявою адвоката Кононенко Олександра Володимировича від 30.01.2020 року про злочин, вчинений поліцейським служби безпеки дорожнього руху Криворізького районного відділу поліції в Дніпропетровській області старшим сержантом поліції Гапочкою Олександром Петровичем разом зі старшим слідчим Криворізького районного відділення поліції Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області лейтенантом поліції Денісовим Всеволодом Вікторовичем та разом з іншим невстановленими мною поліцейськими проти мене, як адвоката та захисника, що виконував службові обов’язки по захисту громадянина Ляхова О.О., з правовою кваліфікацією злочину за ст. 364, 355, 366, 372 ,146 КК України.

Адвокат, захисник Кононенко О.В.

4 лютого 2020 року

2696

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.