Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Студенти, які отримали студентський квиток, можуть оформити ще електронний

17.02.2020 10:31:31

Перевага – його неможливо загубити.

Оформити електронний аналог звичайного, пластикового студентського квитка можна за допомогою онлайн-сервісу держпослуг «Дія». Е-квиток може підтвердити статус студента та право на пільги, передбачені законодавством. Для його пред’явлення достатньо мати з собою смартфон із відповідним додатком.

Про це повідомляє прес-служба ДніпроОГА з посиланням на інформацію департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Скористатися новим зручним сервісом можуть всі студенти вишів та учні профтеху області. Точніше ті, хто вже отримав звичайний студентський. Все – безкоштовно та за бажанням. Електронний квиток не потребує додаткового пред’явлення звичайного студентського чи документа, що посвідчує особу», – зазначили в департаменті.

Переваги е-квитка вже відчули на собі студенти Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Цей виш долучився до пілотного проєкту ще рік тому.

«З електронним квитком студентам стало набагато зручніше. Головне – його неможливо загубити. Раніше мали багато запитів на відновлення документу. Доводилося чекати від 2 до 3 місяців. У цей період студенти з інших населених пунктів не могли скористатися 50-відсотковою знижкою на проїзд у позаміському транспорті», – розповів проректор з перспективного розвитку Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Микола Трегуб.

Достовірність е-квитка студента можна перевірити за допомогою унікального QR-коду, на сайті ЄДЕБО або в Реєстрі студентських (учнівських) квитків.

Електронний студентський квиток має паралельний зі звичайним термін дії.

839

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.