Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Потребитель


«Теплові» платіжки за січень – менше на 7-25%

18.02.2020 10:38:48

Перерахунок йде слідом за зниженням на ринку ціни на газ.

У лютому мешканці Дніпропетровщини знов отримають платіжки за тепло з урахуванням зниженої ринкової ціни на газ. Перерахунки здійснюють теплопостачальники області – кожен для своїх абонентів окремо.

Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА з посиданням на дані департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

«З січня 2020-го теплопостачальні підприємства здійснюють перерахунки для абонентів, які отримують опалення від газових котелень. Розмір знижки залежить від діючого тарифу постачальника, кількості теплової енергії, спожитої багатоквартирним будинком, та параметрів оселі», – розповіли в департаменті.

На практиці, розмір знижки – від 7 до 25%. У середньому, для власників однокімнатної квартири плата за тепло, спожите у січні, може максимально знизитися на 285 грн, двокімнатної – 385 грн, трикімнатної – 498 грн. Суму перерахунку постачальник має зазначити у платіжці.

Перерахунок для абонентів, у зв’язку зі зниженням ринкової ціни на газ, теплопостачальні організації здійснюють згідно постанови Кабміну №1082 від 24.12.2019.

1112

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.