Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Инфраструктура


Дніпровське «Міськсвітло» у 2020 працюватиме на 250 вулицях

27.02.2020 10:13:31

Буде модернізувати чи будувати «з нуля» зовнішнє освітлення.

Близько 400 нових електроопор встановлять та 200 аварійних замінять в рамках модернізації зовнішнього освітлення у Дніпрі.

Загалом цього року на понад 250 вулицях планується відновити, модернізувати чи побудувати зовнішнє освітлення, де його ніколи не було.

Про це під час прямої телефонної лінії 26 лютого розповів в.о. директора комунального підприємства «Міськсвітло» Микола Січовий, передає прес-служба Дніпровської міськради.

За його словами, буде встановлено 7.400 світильників, замінено 27 тис. ламп, змонтовано близько 260 км ліній зовнішнього освітлення (самонесний ізольований дріт).

Особлива увага підприємства буде зосереджена на відновленні та модернізації освітлення у внутрішньоквартальних та внутрішньодворових проїздах будинків.

«Відновлюватимемо освітлення у різних районах міста, у тому числі і приватному секторі та віддалених мікрорайонах. Наприклад, продовжуватимемо працювати у Діївці, на Ігрені», – сказав Микола Січовий.

Серед робіт, які нині тривають, – будівництво зовнішнього освітлення по вулиці Криворізькій, від вул. Київської до вул. Макарова. Це та ділянка, де вуличного освітлення ніколи не було. Нещодавно, закінчено роботи по вул. Будівельників, де встановлено сучасні, енергоощадні LED-світильники. Нині таке ж LED-освітлення комунальники улаштовують по Кайдацькому шляху уздовж правобережного з’їзду з мосту.

920

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.