Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Экология


«АрселорМіттал Кривий Ріг» закриває мартенівський цех

02.03.2020 14:47:35

І встановлює сучасні системи газоочистки.

У проєкт, який дозволить знизити шкідливі викиди в повітря, одне з найпотужніших гірничо-металургійних підприємств України – «АрселорМіттал Кривий Ріг» – інвестує понад 170 млн дол.

Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА з посиланням на інформацію департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації.

«В результаті переговорів з основними підприємствами-забруднювачами регіону домовилися про конкретні кроки, які дозволять покращити стан довкілля на Дніпропетровщині. А це – один з головних пріоритетів обласної влади, – наголосили в департаменті. – Серед еко-проєктів, які нині втілює «АрселорМіттал Кривий Ріг» – закриття мартенівського цеху та модернізація агломераційного цеху №2. Все це дозволить підприємству знизити шкідливі викиди в повітря».

В аглоцеху №2 вже модернізували три з шести агломашин – під номерами 4,5 і 6. Там встановили сучасні системи газоочистки, аспірації та автоматизації. Реконструкція агломашини номер 1 стартувала у грудні 2019 року. Також заплановане оновлення машин номер 2 і 3.

1936

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.