Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


Сім громад Дніпропетровщини – в десятці найпотужніших в Україні

03.03.2020 10:41:43

Рейтинг за підсумками 2019-го.

Міжнародна організація «ULEAD з Європою» визначила найкращі ОТГ України. До першої десятки рейтингу потрапили одразу сім громад з нашої області. Лідерів обирали за основними фінансовими показниками бюджетів у 2019 році.

Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА з посиланням на інформацію департамента економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

«Дніпропетровщина – лідер децентралізації. В області найбільша кількість територіальних громад – 84, – зазначили у департаменті. – Вони створені у кожному районі і показують швидкі темпи розвитку».

Оцінювали громади за 8 показниками. До уваги брали доходи та видатки на одного мешканця. Враховували, який відсоток доходів направляється на утримання органів місцевого самоврядування.

Загалом до рейтингу потрапили 806 ОТГ. Їх розподілили на п’ять груп за чисельністю населення.

Третє місце посіла Слобожанська ОТГ. Громада показала найвищі показники доходів та видатків. На п’ятій сходинці – Карпівська. Одразу за нею Вербківська, Першотравневська ОТГ та громада м. Покров. Сьоме місце має Троїцька ОТГ, а замикає десятку Богданівська ОТГ.

В цілому, за даними ДніпроОГА, половина об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини увійшли до сотні кращих цього рейтингу.

1439

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.