Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Инфраструктура


У Дніпрі – нестача евакуаторів

11.03.2020 18:49:04

Докуплять ще один, підвищеного навантаження.

У місті Дніпро, в середньому, щоденно за неправильне паркування машин та неоплату парковки «прибираються» п’ять автомобілів. Для цього працюють 9 евакуаторів. У тому числі один – спеціальний евакуатор підвищеного навантаження, у планах – придбати іще один такий.

Про 11 березня це під час прямої телефонної лінії у Дніпровській міській раді повідомили комунальники.

За 41 робочий день січня-лютого 2020 інспектори евакуйовали близько 200 автомобілів. Виписали 27 тис. штрафів за неправильне паркування машин та неоплату парковки. До міського бюджету вже надійшло понад 3 млн грн, повідомив начальник Інспекції з питань контролю за паркуванням Бацун Володимир Петрович.

 

Володимир Бацун, начальник Інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради (фото – Дніпровської міськради)

 

«Відтоді, як у Дніпрі запрацювала інспекція з питань контролю за паркуванням, кількість водіїв, які порушують відповідні правила, зменшилася. Дійсно поменшало фактів паркування машин на пішохідних переходах або на зупинках громадського транспорту. Водії знають, що працює інспекція», – наголосив директор Комунального підприємства «Міськавтопарк» Омельченко Дмитро Анатолійович.

 

Дмитро Омельченко, директор КП «Міськавтопарк» (фото – Дніпровської міськради)

 

Також повідомляється, що у Дніпрі продовжують обладнувати денні паркувальні майданчики. Нині на балансі комунального підприємства «Міськавтопарк» 6 тис. паркомісць, із них близько 2,5 тис. є платними.

«Ці майданчики мають усе необхідне: паркомати, відповідні знаки, дорожню розмітку тощо», – йдеться також в повідомленні.

За словами комунальників, завдання на 2020 рік – дообладнати решту паркомісць.

1238

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.