Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


У проміжку між судовими засіданнями, Лисенко буде командувати боротьбою з коронавірусом

13.03.2020 12:25:28

Періодично та регулярно.

Обвинувачений у корупції в декількох кримінальних провадженнях, заступник міського голови Дніпра Лисенко Михайло Олександрович провів вчора засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Про засідання комісія ТБНС повідомила пресслужба міської ради, розіславши в ЗМІ відповідний протокол.

«За постановою Кабінету Міністрів про запровадження в Україні карантинного режиму із 16 березня у Дніпрі, як і в багатьох інших містах, призупинять роботу кінотеатрів, театрів, а також інших громадських закладів, де одночасно може перебувати велика кількість людей. Це – превентивні заходи, що мають убезпечити містян від захворювання на коронавірус», – йдеться в повідомленні.

При цьому, нагадаємо, у постанові Кабміну заборона проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, встановлювалася з 12 березня.

Також повідомляється, що обмеження не стосуватимуться супермаркетів і роботи громадського транспорту. Утім співробітники торгових центрів, водії та кондуктори повинні мати індивідуальні засоби захисту – медичні маски.

«Триватиме і регулярна санітарна обробка транспорту, а також ліфтів і під’їздів будинків», – вирішила комісія Лисенка.

«Як відомо, за постановою уряду від сьогодні усі (незалежно від їхньої форми власності та сфери управління) навчальні заклади повинні піти на тритижневий карантин. Йдеться про дитсадки, школи, позашкільні гуртки, заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти.

У переліку також дитячі спортивні школи – крім проведення навчально-тренувальних занять спортсменів (групи базової підготовки більш ніж трьох років навчання, групи спеціалізованої підготовки та групи вищої спортивної майстерності), які готуються до участі в офіційних спортивних змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівнів.

Спортивні заходи проходитимуть без глядачів. Масові заходи у комунальних закладах культури буде скасовано або перенесено. Це стосується також усіх заходів, в яких беруть участь понад 60 осіб», – йдеться також у повідомленні.

Нагадаємо, Михайло Лисенко разом з групою чиновників обвинувачується у двох кримінальних провадженнях. Останнє засідання у цій справі судовій справі 204/7883/19 відбулося 03 березня.

Судді вперто не хочуть оновлювати інформацію про стан розгляду справи. Вже десять днів на офіційному порталі «Судова влада України» опублікована застаріла інформація (скрин порталу)

 

1623

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.