Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Здоровье


Мешканцям Дніпропетровщини радять слідкувати за самопочуттям

16.03.2020 16:59:45

Перші симптоми як звичайної застуди, так і захворювання на коронавірус – однакові.

Як діяти за перших симптомів захворювання на гостру респіраторну вірусну інфекцію (ОРВІ), розповіли у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Під час карантину дуже важливо пильно слідкувати за своїм здоров’ям. Щоб уникнути можливого зараження, слід дотримуватися простих правил особистої гігієни. Мити руки з милом та обробляти їх дезінфікуючими засобами, під час кашлю та чихання – прикривати рот і ніс паперовою хустинкою. Уникати людей з симптомами ГРВІ, – розповіли у департаменті, передає пресслужба ДніпроОДА. – Якщо ж ви відчули перші симптоми вірусної інфекції, треба перш за все зателефонувати до свого сімейного лікаря. Медпрацівники мають чіткий алгоритм дій та знають, як діяти у таких випадках».

У разі підвищеної температури, кашлю та утрудненого дихання, слід звернутися до сімейного лікаря та повідомити історію подорожей. Він вирішить, чи потрібна ізоляція та госпіталізація.

Якщо протягом останніх 14 днів ви перебували в країні, де зафіксований COVID-19, варто обмежити контакти з людьми та слідкувати за самопочуттям.

У випадку температури, вищої за 38 градусів – негайно викликати швидку.

Нині в Україні – 5 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

774

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.