Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


Із збереженням 100% заробітку, мерія Дніпра йде на карантин

16.03.2020 17:44:46

Розглядається питання про проведення сесій, засідань та виконкомів – on-line.

Через ситуацію з коронавірусом мерія Дніпра йде на карантин; міська комісія ТБНС розгляне рішення про закриття у місті всіх закладів – крім магазинів, аптек і АЗС.

Про це повідомила пресслужбі Дніпровської міської ради, розіславши у ЗМІ відповідне розпорядження № 266-р від 16 березня 2020р. за підписом Бориса Філатова.

«Мерія Дніпра переходить на дистанційний режим роботи, щоб уникнути ймовірного розповсюдження коронавірусу. Будь-які зустрічі та наради у приміщенні міськради скасують.

Також міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розгляне можливе закриття у Дніпрі всіх громадських закладів – крім супермаркетів, аптек і автозаправних станцій.

Про це йдеться в розпорядженні мера Бориса Філатова.

Згідно з документом, особливий режим роботи триватиме до 3 квітня», – пише пресслужба.

«Зберегти середній заробіток працівникам у зв’язку з вимушеним простоєм через небезпеку для життя чи здоров’я працівників, враховуючі вимоги ст. 113 Кодексу законів про працю України», – йдеться у розпорядженні мера.

На карантин переведуть максимально можливу кількість працівників муніципалітету, зокрема всіх співробітників, котрі мають дітей віком до 12 років.

Щодня (у робочі дні) з 09:00 до 10:00 працівники виконавчих органів та комунальних підприємств Дніпровської міської ради зобовязані інформувати своїх безпосередніх керівників щодо місця перебування та самопочуття.

Видачу разових електронних карток для відвідування Дніпровської міської ради – призупинено.

«Під час дистанційного режиму співробітники міськради і комунальних підприємств у робочий час відповідатимуть на телефонні дзвінки, а також на листи та запити – у режимі онлайн. Письмові звернення громадяни зможуть залишати у спеціальній скриньці, котру розташують на центральному вході муніципалітету (просп. Дмитра Яворницького, 75). Решту документообігу опрацьовуватимуть через електронну пошту, інтернет-платформи тощо.

Також працюватимуть телефони «єдиної гарячої лінії» для звернень громадян: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12.

Центр надання адміністративних послуг, котрий розташований на першому поверсі міськради, також переходить на дистанційне опрацювання документів.

Дякуємо за співпрацю!» – йдеться також у повідомленні.

2437

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.