Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Экология


В Дніпрі висадять 3.264 дерева

17.03.2020 14:17:36

План 2020 року.

У Дніпрі розпочали весняне висаджування дерев. За програмою міської ради цьогоріч заплановано висадити ще 3.264 дерева, зокрема, платани, клени, липи. Аби рослини з’явилися на міжквартальній території, мешканці можуть подати письмову заявку до департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

Так, на центральній алеї просп. Миру, 61-А вже з’явилося 57 нових рослин.

«Торік ми провели інвентаризацію, щоб виявити, які саме дерева необхідно посадити на цій ділянці. Обрали дорослі клени гостролисті 4-5 метрів заввишки. Вони висаджуються з грудкою, а потім заливаються водою. Дається 100% гарантія того, що вони принатуряться», – зазначив головний інженер КП «Міськзеленбуд» Дніпровської міської ради Іван Білоус, – цитує пресслужба міськради.

Садівниця КП Оксана Олефір розповіла, що висаджуються дерева саме у грудках, бо це захищає коріння і покращує адаптацію дерева.

«Після висаджування тричі на місяць виконуються планові роботи з догляду за новими деревами. Фахівці пораються із лунками, прополюють їх та здійснюють обрізання дерев», – розповіла спеціаліст.

1108

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.