Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Здоровье


20 апаратів ШВЛ прибули до Дніпра

27.03.2020 10:17:19

Їх поставлять в міській інфекційній лікарні.

27 березня до 21-ї інфекційної лікарні Дніпра прибули 20 апаратів штучної вентиляції легень. Це – частина медобладнання, яке місто власним коштом придбало для лікування хворих на коронавірус.

«15 стаціонарних і 5 портативних апаратів (штучної вентиляції легень – ред.). Після затримок на столичній митниці, обладнання нарешті тут. Ще 15 апаратів ШВЛ, а також 30 кисневих концентраторів і портативний рентген місто отримає вже на початку квітня. Це – необхідне обладнання для надання допомоги при захворюванні на COVID-19», – написав у Facebook міський головаБорис Філатов, цитує пресслужба міськради.

Як відомо, 21-ша лікарня нині вже повністю перепрофільована під інфекційну. Раніше сюди придбали також електрокардіографи, кисневі концентратори та витратні матеріали для безперервної роботи апаратів ШВЛ.

«Тут є всі необхідні медикаменти, зокрема, антибіотики для боротьби з пневмонією – частим ускладненням коронавірусу. Мерія Дніпра продовжить закупівлю необхідного устаткування», – йдеться також у повідомленні.

Нагадаємо, 13 березня 2020р. у «відвертому зверненні до мешканців у зв’язку із ситуацією довкола коронавірусу», Борис Філатов сказав, що мерія вже поставила у міські лікарні 33 апарата ШВЛ.

1258

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.