Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Медики просять населення відповідати на дзвінки з незнайомих номерів

30.03.2020 11:36:08

Розшукуються контактні особи.

За минулі вихідні у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу звернулося 642 особи. Станом на 30 березня у місті офіційно зафіксовано 5 випадків коронавірусної інфекції, один з цих хворих одужав.

Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради з посиланням на дані Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1.

12 пацієнтів з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження.

«Наразі медики проводять масштабну роботу з розшуку та встановлення місцеперебування людей, що могли контактувати з особами, у яких підозрюють COVID-19, або з такими, в яких визначено коронавірусну інфекцію. Тож велике прохання до всіх сприяти цій роботі, зокрема відповідати на дзвінки з незнайомих номерів.

Для тих, хто повернувся з-за кордону, самоізоляція на 14 днів – ваш обов’язок. Усі інші перебувають на карантині та дотримуються загальновстановлених правил.

Без нагальної потреби не виходьте на вулицю та не створюйте скупчення людей. На роботу за спецперепустками або спецдовідками їздять люди, які працюють у критичній інфраструктурі міста, усі інші повинні залишатися вдома! Дякуємо за розуміння. Здоров’я вам і вашим близьким!» – каже медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Надія Сальник.

Також, минулими вихідними у Дніпрі народилося 50 дітей: 19 дівчаток і 31 хлопчик.

4015

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.