Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Потребитель


Пандемія і …монополісти

03.04.2020 10:51:11

Бачимо чуже під лісом, а свого не бачимо під носом.

02.04.2020 у мене День народження. Нажаль ми не можемо сім’єю зібратися за одним столом і відсвяткувати цю дату з різних причин:

1. це, звичайно, пандемія.

2. це тривалі злочинні дії монополістів в умовах повної бездіяльності правоохоронних органів.

14.12.2019 року я надіслала 4 листа на 4 адреси:

1. скаргу – Президенту України,
2. скаргу – в Антимонопольний комітет України,
3. заяву про злочин – Генеральному прокурору України,
4. заяву про злочин – голові Служби безпеки України.

Мої скарги і заяви про злочин були перенаправлені:

1. Від Президента – до голови облради, далі – до міськради.
2. З антимонопольного комітета – в НКРЕКП.
3. З Генеральної прокуратури – до обласної прокуратури, а далі – до обласної поліції. Відповідь від поліції досі відсутня.
4. З СБУ – до прокуратури, відповідь прокуратури відсутня.

Листи стосувались двох питань:

1)

В одній квартирі 14-ти поверхового будинку по вул. Гоголя в м. Дніпро в квітні 2018 року відбувся витік газу. Але від газопостачання відключили не один стояк, на якому відбувся витік газу, а відразу 8 газових стояків, тобто весь 106-ти квартирний будинок. Через кілька днів після відключення по одному почали підключати стояки.

Дніпрогаз відповів облраді, що після першого виклику аварійної служби, 15.05.2018 був повторний виклик.

Але на час, який вказаний як дата повторного виклику, в деяких стояках вже було відновлено газопостачання. І повторного відключення, як казали мені мої сусіди, не було!

Та, не дивлячись на це, з квітня 2018 року і дотепер від газопостачання відключений тільки один стояк, на якому розташована моя квартира і на якому витоку газу не було.

Тобто за два роки Дніпрогаз не вжив жодних заходів щодо виправлення своїх незаконних дій. А в квартирах, розташованих по нашому стояку живуть учасник АТО, 2 воїна-інтернаціоналіста, інвалід, моя сім’я звичайних людей, і малі діти.

Будинок був збудований в 1975 році, коли електричні мережі не були розраховані на таке електричне навантаження, і з того часу їх не реконструювали. А тепер додались ще багатолітрові електричні водонагрівачі і електричні плити.

В своїх скаргах і заявах про злочин я вказувала, що електромережі перевантажені. Тобто ми живемо в небезпеці і сплачуємо шалені гроші за електроенергію!

2)

11 листопада 2019 року температура на вулиці знижувалась до –11оС і чотири дні поспіль був мороз. В цей час в буд. 19 по вул. Макарова повністю відключили опалення. Звернення в аварійну службу і на «гарячу лінію» міськради не дали результатів. Після звернення на «гарячу лінію» облради нам підключили опалення.

Тобто мешканці цілого будинку 4 дні піддавались катуванню холодом, включно з дітьми і ветеранами!

Після підключення температура радіаторів була задовільною тільки кілька днів. А потім вони стали ледь теплими. І тільки після надсилання цих 4-х листів у вище перелічені інстанції опалення стало стабільним і задовільним до 01.04.2020.

Особливо цинічним є те, що власником КП «Тепломережі» є Дніпровська міська рада. Тобто Дніпровська міська рада піддавала катуванню мешканців Дніпра??

З 1 квітня 2020 року вночі на вулиці знов замерзають калюжі, а опалення знов відключене.

* * *

Міськрада з приводу першого відключення відповіла, що опалення відновлене і стабільне. Про відключене газопостачання – взагалі ні слова. Я так розумію цю відповідь:

1. Вам включили тепло, тож не гавкайте про притягнення винних до кримінальної відповідальності, а будьте задоволені наявним.

2. Мовчання про Дніпрогаз – це немовби повідомлення про те, що перевіркою достовірності фактів, викладених у відповіді самого ВЛАСНИКА ВСИХ І ВСЬОГО в місті Дніпро, ми не займатимемося, бо ВЛАСНИКА ВСИХ І ВСЬОГО ніхто і ніколи перевіряти не вправі.
НКРЕКП відповіло об’ємно й ґрунтовно, але знов мова у відповіді йде про повторне відключення газу як про встановлений факт (якого сусіди не підтверджують).

НКРЕКП відповіло об’ємно й ґрунтовно, але знов мова у відповіді йде про повторне відключення газу як про встановлений факт (якого сусіди не підтверджують).

Відповіді від Теплоенерго (чи то Тепломереж?), як і від Дніпрогазу, ще чекаємо.

Наші правоохоронні органи (які досі не дали відповіді) взагалі турбувати по серйозним причинам безпредметно, бо, з мого досвіду спілкування з ними, навіть злочини потужних багатих організацій нашими правоохоронними органами сприймаються як еталон законності. Те що Кримінальний кодекс вважає катування злочином, то, на думку правоохоронних органів, це проблеми Кримінального кодексу і аж ніяк не прокуратури і не поліції.

* * *

01.04.2020 в умовах пандемії, коли всі повинні сидіти вдома і постійно провітрювати приміщення, вище вказані житлові будинки відключили від опалення. Грійтеся, люди, морозом і дихайте свіжим повітрям разом зі своїми старими і немовлятами!

01.04.2020 моя квартира, в якій проживає моя онука 4-х років, залишилась без газу, без світла (не витримала-таки проводка біля лічильника) й без опалення!!!

Тобто в умовах пандемії родина з малою дитиною живе в кам’яному мішку в холоді і в голоді, бо включити опалення неможливо, підігріти їжу чи скип’ятити чаю – також.

Коли я знов дзвонила, аби з’ясувати долю моєї заявки, мені відповіли, що факт того, що чотирирічна дитина з батьками вже добу знаходиться в самоізоляції через пандемію в холодній квартирі без їжі і навіть без теплого чаю, це НЕПРИЄМНО.

А от по моєму скромному розумінню, ч.1 ст. 135 Кримінального кодексу України розцінює ці дії як завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження.

Станом на 5 годин ранку 03.04.2020 електропостачання не відновлено, опалення і газопостачання відсутнє

Отже, по моїй оцінці, ми маємо ситуації, передбачені статтями 32, 35, 96-3, 96-4, ч.1 ст.127, ч.1 ст.135, ст.367 Кримінального кодексу України.

Мої координати, необхідні, аби вважати це звернення офіційним, є і в СБУ, і в прокуратурах різного рівня, і в поліції міста і області, і, звичайно, в редакції «Лиц».

Я ще раз наголошую, що такі дії – залишення родини в умовах самоізоляції через пандемію з малою дитиною на руках без опалення, без світла, без газу, коли за всі комунальні платежі сплачено, – я вважаю катуванням мешканців будинку, аби примусити моїх сусідів сплатити по рахункам.

Тож з нетерпінням чекаю відповіді від Генерального прокурора, від голови СБУ України, від Президента України і від голови НКРЕКП на попередні 4 листи з урахуванням цього звернення.

Під час пандемії та свавілля монополістів,
Любов Каптєла
931

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.