Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Розпочато моніторинг дій та безпеки поліції при виконанні карантинних обмежувальних заходів

07.04.2020 11:57:07

Куди спрямовувати скарги та пропозиції.

В Україні розпочато нову моніторингову кампанію: щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

Організатори – Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини (УМДПЛ) в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО «Галицька громада».

«У непростий час карантинних обмежень як ніколи важливим є неухильне дотримання прав і свобод людини, особливо зі сторони правоохоронних органів.

Звичайно, ми розуміємо, у якому непростому становищі наразі опинилися правоохоронці. Проте, і у кризовій ситуації вони повинні так само неухильно діяти у суворій відповідності до діючих нормативно-правових актів, насамперед Конституції та законів України», – повідомляють організатори.

Моніторинг здійснюється за кількома напрямками:

Повідомлення про порушення з боку органів правопорядку ми приймають на адресу: [email protected] або за телефоном 0800-336-872 (дзвінки безкоштовні в межах України), час роботи: пн-пт з 9 до 17. В інші години та у вихідні – повідомлення можна залишати на автовідповідач.

Подробиці – за цим посиланням.

915

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.