Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Экономика


Продовольчі ринки у Дніпрі працюють за виконання деяких умов

07.04.2020 15:20:51

Непродовольчі – лише з автозапчастинами.

Під час загальнонаціонального карантину у Дніпрі продовольчі ринки працюють у звичайному режимі, але за умови дотримання деяких норм. Зокрема, між продавцями та покупцями повинна бути дистанція 1,5-2 метри, на прилавку мають бути антисептичні засоби.

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської міськради з посиланням на інформацію начальника відділу інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Володимир Трегубов.

«Інспекція з питань благоустрою та КП «Благоустрій міста» надали рекомендації керівникам ринків щодо їхньої роботи під час карантину, як дотримуватися правил безпеки. Якщо надходять скарги на «гарячу лінію», ми їх перевіряємо. У разі виявлення порушення, повідомляємо про це директору ринку. Повноваження щодо покарань у разі порушень є у патрульної поліції. Усі матеріали ми передаємо правоохоронцям», – зазначив комунальник.

При цьому ринки, де торгують непродовольчими товарами, закрилися на карантин, але тим, на яких продають автозапчастини, дозволяється працювати відповідно до постанови Кабміну.

994

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.