Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Экономика


Брати Дубінські захопили Держпідприємство «Жилком»

10.04.2020 14:38:25

Держреєстрацію людини Дубінських керівником здійснила улюблений приватний нотаріус Дубінських.

В.о.директора Державного підприємства (ДП) «Жилком» (код 32350021) став Логвін Дмитро Вадимович.

Про зміну керівника ДП повідомила у своїй щоденній розсилці аналітична платформа YouControl.

 

Скрин даних YouControl

 

Згідно Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, керівника змінили з 08 квітня 2020 р. Реєстраційну дію здійснила приватний нотаріус Гусенко Ольга Олегівна:

Акцентуємо, зміна сталася під час карантину, коли приватні нотаріуси, за словами заступниці міністра Міністерства юстиції України Ольги Онищук, працюють онлайн і дистанційно.

Логвін є засновником ТОВ «ЄРЦ КП», яке обробляє відомості по споживанню комунальних послуг мешканцями міст Дніпро та Кам'янське.

Він також є членом політради Політичної партії «Партія Єдності». Керівниця партії – Кучер Ірина Олександрівна. До того, як очолити «Партію Єдності», вона була керівником Благодійного фонду Володимира Дубинського «Доброта та допомога».

Приватний нотаріус Гусенко 06 вересня 2017 року посвідчила договір позики про передачу в борг від представника братів Дубинських Коваленко Едуарда Анатолійовича фірмі ТОВ «Гроперс» 5.000.000 грн до 2020 року. До 2013 року ТОВ «Гроперс» мало назву ТОВ «Торговий дім братів Дубінських».

14 листопада 2017 р. нотаріус Гусенко, з різницею у чотири хвилини, посвідчила договори продажу (по завищеній ціні) обох квартир сім’ї директора департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Грицая Владислава Вікторовича особам «з обойми» братів Дубінських: Коваленко Едуарду Анатолійовичу та Матюсі Полині Олександрівні.

Нагадаємо, у січні 2020-го на державному підприємстві «Жилком» змінили керівництво. Колишні очільники «прихопили» з собою статутні та бухгалтерські документи.

З 2016 по січень 2020 «Жилкомом» керувала Васильченко Олена Володимирівна.

Засновник підприємства – Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

«Серед працівників було багато «сватів-братів» колишнього керівництва. На них оформили приватні підприємства. На «ліві» рахунки виводилися державні кошти, – розповів у січні в.о. директора ДП «Жилком» Колісник Олександр Сергійович. – На сьогодні ми укомплектували новий штат експертів. Вони вже проводять оцінку будівельних проєктів».

25 лютого 2020 Колісник став директором «Жилкому».

ДП «Жилком» проводить експертизу проєктів будівництва та реконструкції доріг, шкіл, дитсадків. А ще здійснює технагляд на об’єктах, які зводять або ремонтують обласним коштом.

2727

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.