Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


«Глава парламенту Новоросії» затіяв тяжбу з братом

25.04.2020 17:38:18

За будівлю в Дніпрі, яка конче потрібна бізнесмену Єрмолаєву.

Колишній народний депутат України від Партії регіонів Царьов Олег Анатолійович (на фото анонсу) здійснив «рєшалово» з Києвом.

Про це «Лицам» розказав його брат, колишній депутат Дніпропетровської міської ради від Партії регіонів Царьов Іван Анатолійович.

«Якесь було «рєшалово» через Київ, за допомогою Іващенко з Партії регіонів (напевно, екс-регіонала Іванющенка, відомого як «Юра Єнакіївський» – ред.), фірма якого, адвокатська контора, залагоджує ці справи, – сказав Іван Царьов. – Олег всі свої суди повигравав, повернув собі майно».

В Єдиному держреєстрі судових рішень останній за хронологією документ, в якому згадується кримінальне провадження № 22016000000000047 від 02.03.2016 р. відносно Олега Царьова, датований 07 березня 2017 року і ухвалює розгляд справи за відсутності підозрюваного або обвинуваченого (in absentia).

Крім того, за словами Івана Царьова, підконтрольна утікачу фірма наразі намагається відсудити в нього 50% будівлі на 660 кв.м по вул. Виконкомівській, 11 в Дніпрі. Це почалося після того, як Іван Царьов відмовив бізнесмену Єрмолаєву Вадиму Володимировичу продати цю будівлю по низькій ціні.

Раніше «Лица» писали у статті «Розвиток кварталу» – через пожежі та продаж чужих квартир?», що Вадим Єрмолаєв запланував велике будівництво на паралельній Виконкомівській вулиці – Південній.

На думку Царьова-молодшого, його будівля та її територія необхідні Єрмолаєву для подальшого підвозу матеріалів та товарів, бо вулиця Південна запланована як пішохідна та туристична.

Іван Царьов каже:

«Олег Анатолійович втік з України, записав відоме своє інтерв’ю з журналістами московськими. Зник без пояснень, не попрощався. По його слідах прийшли до мене, забрали його долю, «розмили» мою долю (у фірмі «Інвест Трейдінг Дніпро» (місцезнаходження юридичної особи: 83047, Донецька обл., м. Донецьк, вул. Кедріна, буд. 5 А, приміщення 12; код ЄДРПОУ 38836420), уставний фонд якої сформований стовідсотково будинком на Виконкомівській – ред.), – за словами Олега, це робив Кошляк.

Олег тоді поряд зі мною не стояв, не бився. Я сам все відвоював. Ми в судах поступово відміняли кожен протокол «учасників ТОВ».

І мене його жінка запевнила, що для того, щоб це підприємство захистити, його треба перевести в Донецьку область. Я, як наївна людина, довірившись їм, поїхав, і вони там зробили відповідні зміни. В підсумку, це мені створило великі проблеми, коли відмінили протокол. Вважаю, вони свідомо мене ввели в оману.

Об’єкт знаходиться на нашій території, в Донецьку – це юридична адреса. Олег думав, що так мене добереться. Поряд з будівлею тоді почалося будівництво (там були декілька домиків, в листопаді їх просто зруйнували, і там вже стоїть 11-поверхівка). Я мав зустріч з Єрмолаєвим, в «Призмі» (Діловий центр «Призма» по вул. Глінки, 7 – ред.). «Продай приміщення, – вимагає. – Мені Олег обіцяв». Грубо кажучи, по $200 за м2.

Єрмолаєв хоче, щоб вулиця Південна була пішохідною, то ж йому треба мою Виконкомівську, 11.

До мене приїхали якісь бандюки. Їх десятеро, а я один. Поламали мені все у дворі.

Зараз Олег намагається 50% будинку в мене відібрати. Від нього до мене приїжджав чоловік, так я йому сказав: «Побійтеся Бога!».

І зараз я дізнаюся, у березні, що свої суди Олег повигравав, повернув майно. Якесь було «рєшалово» через Київ, за допомогою Іващенко з Партії регіонів (напевно, екс-регіонала Іванющенка, відомого як «Юра Єнакіївський» – ред.), фірма якого, адвокатська контора, залагоджує ці справи».

Чергове судове засідання у спорі двох Царьових (справа 904/1041/18) ще не призначено. Цікаво, що цю справу Іван Царьов виграв у липні 2018 року, рішення вступило у законну силу, був виданий судовий наказ.

 

Спірна будівля

 

Але за 1,5 року судова колегія Центрального апеляційного господарського суду у сколаді головуючого судді Мороза Валентина Федоровича, суддів Чередко Антона Євгеновича та Кузнецова Вадима Олександровича, – без мотивування причини, – вирішила рішення першої інстанції переглянути.

Цікаво, що у грудні 2019 російський телеканал «Теперішній час» і антикорупційний проект «Муніципальний сканер» завершили розслідування про бізнес в окупованому Криму.

Журналісти описали схеми Вадима Єрмолаєва: розділення ПрАТ «Алеф-Виналь» на український та російський «Алеф-Виналь» – задля виробництва та продажу кримського вина з українською етикеткою «Villa Krim» в Європу і США в обхід санкцій.

У січні ц.р., за даними YouControl, ПрАТ «Алеф-Виналь» було перейменоване у ПрАТ «Кетер Інвест».

1666

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.