Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


Заммера Дніпра розхвалив майстра-ремонтника, який ремонтує в Кам'янському

27.04.2020 12:30:55

«Фігаро тут, Фігаро там».

В умовах карантину міська аварійна служба працює активно.

Про це повідомляється на офіційному сайті Дніпровської міської ради.

«Наприклад, минулого тижня було виконано 720 виїздів. Спеціалісти служби мають увесь необхідний технічний інвентар, а також обов’язково засоби індивідуального захисту: маски, рукавички, антисептики», – сказав заступник міського голови Михайло Лисенко на виїзній пресконференції 23 квітня, цитує пресслужба міськради.

Відзначимо, що з початку карантину так звані «виїздні пресконференції» в Дніпрі складаються виключно з оператора, журналіста телеканалу «ДніпроTV» та представників пресслужби міськради.

Їм же, у якості майстра міської аварійної служби, Лисенко представив Ростислава Шетіка.

Михайло Лисенко

Ростислав Шетік

 

При цьому заммера Дніпра не зазвав ані адреси, ані назви юридичної особи так званої міської аварійної служби.

Як з’ясували «Лица», Шетік Ростислав Олегович працює у ТОВ «Група «Капітал Строй» (код 41074702). Це фірма з орбіти братів Володимира та Леоніда Дубінських.

При цьому, кандидатуру Ростислава Шетіка «Група «Капітал Строй» подала на тендері у січні 2020 року як такого, хто буде працювати майстром у місті Кам’янському по 31 грудня 2020 р.

Так, у тендерной документації «Групи «Капітал Строй» на тендер «Поточний ремонт внутрішньо-будинкових мереж водопостачання, водовідведення, електропостачання та їх аварійне обслуговування», де вона «змагалася» за 35.000.000,00 грн з бюджету Кам'янського з іншою фірмою братів Дубінських – ТОВ «Комунальник», перша у додатках до тендерної документації представила Довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації. На 120-му місці в списку – майстер Шетік Ростислав Олегович:

 

Скрини з ProZorro документації ТОВ «Група «Капітал Строй» на тендері Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам`янської міської ради

 

Зазначимо, що за останні півроку ТОВ «Група «Капітал Строй» була визнана переможцем у 100 тендерах на загальну суму 438.590.724,82 грн. Всі – в Дніпропетровській області.

З тендерів Депатаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам'янської міської ради це ТОВ «виграло» 78 на загальну суму 116.525.626,12 грн, а від Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради (т.зв. «департаменту Лисенка») – не виграла жодного тендеру.

1001

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.