Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Инфраструктура


Розпочались публічні обговорення будівництва аеропорту Дніпропетровщини

27.04.2020 14:55:38

Наразі проект оцінюють на екологічну безпеку.

Ретельно оцінити зведення нової злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту Дніпропетровщини, а саме: вплив всіх робіт та майбутньої експлуатації летовища на повітря, ґрунт, воду, – таке завдання публічного обговорення.

Воно розпочалося після публікації про заплановане будівництво на сайті Мінекоенерго.

«Підготовка документації будівництва сучасного аеропорту вже у розпалі, – каже голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Один із найважливіших етапів – оцінка впливу майбутнього будівництва на довкілля. Наразі проходять громадські обговорення. Маємо врахувати всі пропозиції та зауваження, аби не завдати шкоди природі».

Слід взяти до уваги допустимі межі показників концентрації забруднюючих речовин, рівнів шумового навантаження. Та вплив на птахів.

Після обговорень підготують звіт, який опублікують на сайті Мінекоенерго. Далі – відомство проведе громадські слухання і зробить свій висновок. Тоді нарешті один із найголовніших етапів підготовки до будівництва буде позаду, підкреслив Олександр Бондаренко.

Міжнародний аеропорт на Дніпропетровщині збудують на умовах державно-приватного партнерства. Злітно-посадкову смугу довжиною 3.200 м, з сучасною навігаційною та світлосигнальною системами, зведуть коштом держави. За новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі відповідає інвестор – українська промислово-фінансова група DCH.

786

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.