Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Потребитель


Власник заводу Steko Сергій Положай дарує покупцям медичну страховку

28.04.2020 12:35:34

Послуга користується попитом під час пандемії коронавируса.

Найбільший виробник вікон в Україні компанія Steko, головний офіс якої розташовано у м.Дніпрі, впровадила цікавий маркетинговий хід. У період пандемії компанія не тільки застрахувала всіх своїх співробітників, але й дарує покупцям вікон медичну страховку на один місяць. Послугою вже скористалися 350 осіб.

«У компанії всі співробітники застраховані і отримують безкоштовно медичну консультацію, виклик лікаря додому, а також ліки та лікування. Якщо медична страховка не покриває якісь конкретні витрати, то я, як керівник, вирішую це питання. Тобто в кожному особливому випадку, а тим більше важкому, людина не залишиться без допомоги, – зазначає засновник компанії, генеральний директор Steko Сергій Положай. – Будь-який керівник хоче, щоб його співробітники були здорові і не хворіли. Ми не оплачували співробітникам страховку, вони завжди страхувалися самі, оскільки розуміли і необхідність, і співмірність вартості страховки і лікування. Наразі частину співробітників компанії з низькими зарплатами ми застрахували за свій рахунок».

«Страховка дозволяє звернутися до лікаря на лікарняному або на карантині при будь-якому чихі. Це необов'язково може бути вірус. Оскільки співробітники застраховані, вони не витрачають гроші на лікування, вільно вибираючи клініку і доктора. У компанії є страховий Асистант, який вирішує будь-які питання з клієнтами, якщо їм раптом щось не сподобалося. Можна поміняти лікаря або клініку. Так що страхування – це абсолютно цивілізований спосіб мінімізувати витрати персоналу на лікування і в підсумку забезпечити безперебійність роботи компанії. І це приклад для всієї країни в розрізі медичної реформи», – додав Сергій Положай.

А зараз в Steko вирішили безкоштовно запропонувати страховку і своїм покупцям.

«У цієї унікальної за своєю суттю акції є і просвітницька функція: не всі вміють користуватися добровільним страхуванням і не всі знають про його доступність. В Україні більше страхують «залізо» – автомобіль – можливо, саме завдяки акції люди хоча б більше дізнаються про медичне страхування», – повідомляє пресслужба компанії.

ДОВІДКА
Компанія Steko заснована в 2006 році, має три власних заводу на території України (два – в Дніпрі, один – у Львові). Сумарна площа заводів компанії – більше 10.000 кв. м, продуктивність на добу – до 5.000 віконних конструкцій. З дня заснування компанія виготовила понад 5 млн вікон.
Steko створила найбільшу дилерську мережу в країні – більше 3.000 дилерів. Команда налічує понад 1.200 співробітників.
Продукція має європейський сертифікат відповідності характеристик і якості CE, сертифікат ISO 14001, ISO 9001, державний сертифікат якості (трилисник) і знак екологічного маркування «Зелений Журавлик».
941

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.