Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Здоровье


Куди доставлятимуть вагітних з пневмонією або симптомами, схожими на коронавірус

29.04.2020 12:26:12

Визначена відповідна госпітальна база.

На Дніпропетровщині визначили госпітальну базу для вагітних з підозрою на коронавірус. Вона – у Слобожанській центральній лікарні. Відповідний наказ підписали у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації. Тепер нову госпітальну базу мають затвердити в Міністерстві охорони здоров’я України.

Про це повідомляє пресслужба ДніпроОДА.

«Визначили на Дніпропетровщині ще одну, 19-ту госпітальну базу. Туди направлятимуть вагітних з пневмонією або симптомами, схожими на коронавірус. Жінкам надаватимуть всю необхідну допомогу, доки вони очікують на результати ПЛР-тесту. Якщо діагноз підтвердиться, пацієнтку доставлятимуть до обласної лікарні ім. Мечникова. Там для породіль з COVID-19 виділили окремий корпус», – розповів директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк.

Для вагітних з підозрою на коронавірус у Слобожанській центральній лікарні підготували шість палат. Кожна – на одну людину, тому жінки не контактуватимуть одна з одною. Палати розташовані ізольовано, в приміщення окремий вхід. Для допомоги породіллям є все необхідне – досвідчені лікарі та обладнання.

«Рішення про створення додаткової госпітальної бази прийняли, аби убезпечити вагітних. Так розвели потоки пацієнтів. Аби жінки, які мають лише підозру на COVID-19, не лежали поряд з тими, у яких вже підтверджений діагноз, – пояснила  головний акушер-гінеколог області Катерина Каїра. – На щастя, вагітних з підозрою на коронавірус в нашому регіоні небагато. За час епідемії таких було лише троє. У двох діагноз не підтвердився. Вночі пацієнтка з COVID-19 народила хлопчика у лікарні ім. Мечникова. Нині мама та немовля почуваються добре».

Слобожанська центральна лікарня прийматиме вагітних зі всієї області, окрім пацієнток з Криворізького, Апостолівського, Софіївського, П’ятихатського, Широківського районів, Кривого Рогу та Жовтих Вод. Для них аналогічні умови створені в акушерському стаціонарі Криворізької міської лікарні №7.

Госпітальні бази – лікарні, які першими приймають хворих на коронавірус або людей з підозрою на COVID-19.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині – 323 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції.

751

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.