Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

АО «Днепрогаз»


Як у Дніпрі отримати дистанційне обслуговування у "Дніпрогазі" та оплатити за послуги з розподілу природного газу

30.04.2020 12:00:53

З 16 березня фахівці "Дніпрогазу" перейшли в режим дистанційної роботи. Про це під час прямої телефонної лінії повідомив начальник управління зовнішніх комунікацій АТ «Дніпрогаз» Микита Лучкін.

«Крім аварійно-диспетчерської і автотранспортної служб, всі підрозділи працюють віддалено. Бригади аварійно-диспетчерської служби "104" обробляють виклики від городян в надзвичайному режимі так само як медики або рятувальники. Зокрема, 10 бригад АДС продовжують чергувати 24 години на добу і 7 днів на тиждень для того, щоб забезпечити безперебійне та безаварійне газопостачання жителів Дніпра і Дніпровського району. Щодня диспетчери служби "104" отримують до сотні викликів від дніпрян. У період карантину аварійники пропрацювали 1,8 тис звернень від наших клієнтів. Близько 1 тис заявок стосувалися наявних витоків з газових мереж», - зазначив Микита Лучкін.

Так, підчас загальнодержавного карантину всі консультації фахівці Центрів обслуговування АТ «Дніпрогаз» здійснюють за телефонами Контакт-центру: (056) 78-78-104 і (067) 62-63-104. Впродовж карантину фахівцями компанії опрацьовано майже 35,2 тис.

Окрім цього, щоб максимально спростити доступ до електронних сервісів компанії, розроблено експрес-реєстрацію на сайті 104.ua. Так, щоб скористатися онлайн сервісом, достатньо зателефонувати з мобільного в Контакт-центр АТ "Дніпрогаз" за номером: (067) 62-63-104 і назвати оператору особистий рахунок. Після цього «особистий кабінет» буде створений автоматично. Логін і пароль для входу на сайт 104.ua надійдуть в СМС повідомленні на мобільний.

Представник АТ «Дніпрогаз» наголосив: передати показання лічильників і оплатити за доставку газу дистанційно можливо різними способами. Крім "особистого кабінету" на сайті 104.ua, це можна зробити через мобільні додатки 104 Mobile (для Android) і 104 Mobile Light (для iOS), а також в чат-ботах 7104ua в Viber і Telegram.

Зазначимо, що з 1 по 5 травня необхідно надати показання лічильників, а оплатити за послуги з доставки газу необхідно в поточному місяці до 20 числа. У 250 тис жителів Дніпра оплата за послуги з розподілу газу в рік не перевищує 200 гривень. Так, у березні рівень розрахунків за послуги з доставки газу у Дніпрі склав 68%. Станом на 29 квітня ситуація дещо змінилася. У поточному місяці за розподіл газу розрахувалися 74% жителів міста.

569

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.