Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Экономика


Продуктові базари можуть розпочинати роботу

30.04.2020 16:10:42

Але за умови дотримання суворих заходів безпеки.

Відсьогодні на Дніпропетровщині дозволили працювати продовольчим ринкам. Таку постанову ухвалили на засіданні Кабінету міністрів України. На обласному рівні рішення прийняла комісія з питань ТЕБ і НС.

Про це повыдомляэ пресслужба ДніпроОДА.

«Розуміючи проблеми українських фермерів, Кабмін дозволив їм реалізовувати врожай на ринках. Дніпропетровська обласна комісія з питань ТЕБ і НС повністю підтримала таке рішення. Відкриваємо продуктові базари, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – Ринки працюватимуть за умови дотримання суворих заходів безпеки. Продавці та відвідувачі повинні бути у масках, тримати соціальну дистанцію. На вході – обов’язковий температурний скринінг. Має проводитись постійна дезінфекція всіх поверхонь та приміщень».

Дотримання протиепідемічних вимог контролюватимуть інспектори Держпродспоживслужби. Територіальні органи відомства мають забезпечити постійну присутність на кожному ринку не менше 2-х своїх інспекторів. Щоденно здійснюватимуть позапланові перевірки. Порушників санітарних норм каратимуть, аж до припинення роботи ринків на певний період.

Загалом відкривають 872 продовольчих ринки по всій території України. З них на Дніпропетровщині – 154.

Перелік вимог щодо роботи агропродовольчих ринків – за цим посиланням.

844

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.