Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


В Дніпрі змінили обмежувальні заходи, пов’язані з карантином

01.05.2020 12:29:14

Дозволили працювати фінансистам, провайдерам та автобазару.

В Дніпрі дозволили роботу банкам, обмінникам валют, медичним закладам, автомайстерням та автобазару, заправникам картриджів та ремонтникам офісної техніки тощо – за умови забезпечення персоналу та відвідувачів засобами захисту обличчя та очей.

Про це йдеться у Протоколі від 30.04.2020 №8 засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБНС), який опублікований на офіційному сайті Дніпровської міськради.

Також «комісія Лисенка» для відвідування відкрила з 04 травня 2020 року бульварні частини окремих вулиць та проспектів та набережні – за умови перевіщення відвідувачів групами осіб у кількості не більше 2 особи.

«З 12 травня в місті повинні почати працювати невеликі непродовольчі магазини, ательє, ремонти взуття, адвокатські та нотаріальні бюро. Співробітникам і відвідувачам також потрібно буде дотримуватися особливого режиму – обов’язкове носіння засобів індивідуального захисту, контроль температури тіла і посилена обробка закладів (стосується власників – ред.).

При цьому у приміщеннях зможе перебувати не більш як одна людина на 10 квадратних метрах. У перукарні та салони краси потрапити можна буде лише за попереднім записом і не більш ніж один клієнт на кожну послугу одночасно», – йдеться також у повідомленні.

3079

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.