Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


Цензор.НЕТ та мішаловські сайти замінили ахметівським 34 Каналом

04.05.2020 16:18:08

Оновлено перелік ЗМІ, які «висвітлюватимуть» Дніпровську міськраду і Філатова.

Комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради, за підсумками аукціону, 24 квітня 2020 р. запропонувала ФОП Лук'яненко Євгенії Сергіївні підписати договір на послуги з висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації – в мережі Інтернет (джерело фінансування – міський бюджет).

Про це повідомляється в ProZorro.

Сума замовлення після аукціону встановлена: 3.450.000,00 грн.

 

ФОП Лук'яненко Є.С. вже «висвітлювала» міськраду у 2018 та 2019 роках. Однак, згідно тендерної документації, відбулися наступні зміни:

* у цьому році не закупили публікації на таких інтернет-ресурсах, на яких публікувалися у минулому та позаминулому роках:

- censor.net.ua
- dp.informator.ua
- dengi.informator.ua

Перший з цих сайті редагує Бутусов Юрій Євгенович. Напередодні парламентських виборів-2019 його розкритикували у публікації «Статьи на продажу: почему доходы главреда «Цензор.нет» Юрия Бутусова за прошлый год выросли в четыре раза».

Зокрема, там вказується:

«В начале этого года 120 тысяч гривен Бутусову перечислила ФОП Лукьяненко Евгения Сергеевна. В прошлом году она заплатила Юрию 80 тысяч гривен.

Кто же она такая?

Выясняется, Евгения Сергеевна в прошлом году получила заказ от КП «Организационно-аналитическая служба» Днипровского городского совета на освещении деятельности Днепровского городского совета, его исполнительных органов, должностных лиц и депутатов с помощью СМИ на сумму 4,2 миллиона гривен. В перечне сайтов, на которых Евгения Сергеевна, обязалась «освещать» деятельность руководства Днипра, значится и censor.net.ua.

То есть происходит следующее, ФОП Лукьяненко получает бюджетные ассигнования и переводит средства не на счет редакции, а на личный счет Бутусова».

Сайти dp.informator.ua та dengi.informator.ua контролює екссекретар Дніпровської міськради Мішалов Вячеслав Дмитрович, розібратися з яким хоче особисто мер Філатов.

* у 2020 додалося ще одне інтернет-ЗМІ, в якого закупили публікації:

- 34.ua

Це – сайт 34 Каналу, який належить ПрАТ «ТСД». Кінцевий бенефіціарний власник цього ЗМІАхметов Рінат Леонідович.

Загалом з жовтня 2017 року Комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради здійснило 32 закупівлі рекламних та маркетингових послуг на 103.390.000 грн.

977

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.