Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Происшествия


За допуск до реконструкції школи в Новоолександрівці чиновник вимагав хабар

06.05.2020 18:09:37

Його затримали з половиною суми.

На Дніпропетровщині начальника відділу сільської ради викрито під час одержання неправомірної вигоди у сумі 320 000 гривень.

Про це інформує пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

Як повідомляється, Дніпропетровською місцевою прокуратурою №3 спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань та Дніпровського відділу ГУНП в області викрито начальника одного з відділів Новоолександрівської сільської ради під час одержання неправомірної вигоди (ч.4 ст.368 КК України).

Так, посадовець, будучи членом тендерного комітету сільської ради, вимагав від директора приватного підприємства неправомірну вигоду у сумі 640.000 грн за неперешкоджання у визнанні його переможцем у процедурі державних закупівель та укладення договору на виконання робіт з реконструкції будівлі школи за бюджетні кошти.

5 травня 2020 року під час одержання частини грошей у розмірі 320 тис. грн посадовця було викрито правоохоронними органами та затримано в порядку ст. 208 КПК України:

Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вчиненні вказаного злочину та обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

1758

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.