Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


84 медика трьох медзакладів отримають 300-відсоткову надбавку від держави

08.05.2020 11:30:32

За березень облбюджет преміював майже півтисячі медпрацівників.

Медики Дніпропетровщини, які у березні працювали із хворими на коронавірус, отримають 300-відсоткову надбавку від держави. На доплати вже виділили понад 1,1 млн грн. Наразі кошти у казначействі.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА.

«Нині медики – на вістрі боротьби з коронавірусом. Матеріально підтримати тих, від кого під час епідемії залежать життя та здоров’я тисяч людей, – наш обов’язок. Преміювали за березень майже півтисячі медпрацівників. На це виділили з обласного бюджету 2,4 млн грн, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – На початку цього тижня отримали від держави понад 1,1 млн грн на виплати тим, хто безпосередньо працював у березні з хворими на COVID-19. Гроші вже на рахунках у казначействі. Найближчими днями вони надійдуть на зарплатні картки».

Надбавки у розмірі 3-х посадових окладів отримають 84 працівники трьох медзакладів області: Дніпровської міської лікарні №21, Криворізької інфекційної лікарні №1, Обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф. Виплати – за всі відпрацьовані у березні дні. Незалежно від того, скільки з них медики провели безпосередньо з хворими на коронавірус.

1328

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.