Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Экономика


Заробітну плату заборгували майже десяти тисячам працівників Дніпропетровської області

11.05.2020 12:36:50

Майже 71% суми заборгованості з виплати заробітної плати в Дніпропетровській області – працівникам державних підприємств.

Станом на 1 квітня 2020 року 9.200 працівникам економічно активних підприємств Дніпропетровщини не виплачено заробітну плату – це 1,2% від середньооблікової кількості штатних працівників в області. Сума боргу в середньому на одного працівника – 27,4 тис грн. Це один з найбільших середніх обсягів заборгованості по країні. 

Про це повідомляє Держстат.

В Донецькій області станом на 1 квітня не виплачено зарплату найбільшій кількості працівників по країні – 26.500. Сума боргу в середньому на одного працівника в них менша, ніж мешканцям Дніпропетровщини, – 11,5 тис грн.

Найменша кількість працівників, яким не виплачено заробітну плату, – у Вінницькій області. Тут їх всього близько 100. Сума боргу в середньому на одного працівника – 8,4 тис грн.

 

 

Майже 71% суми заборгованості з виплати заробітної плати в Дніпропетровській області – працівникам державних підприємств. Ще 16,6% суми – працівникам акціонерних товариств.

 

Нагадаємо, найбільше боргів по зарплаті на Дніпропетровщині станом на 1 квітня накопичили підприємства переробної промисловості.

Серед міст Дніпропетровщини найбільше заборгованості з зарплати накопичили підприємства Дніпра. Економічно активні підприємства Верхньодніпровського району за місяць вдвічі збільшили заборгованість з виплати зарплати.

1921

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.