Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

АО «Днепрогаз»


Як дніпряни можуть оплатити доставку газу

13.05.2020 14:43:36

З 1 січня 2020 року за рішенням НКРЕКП плата за послуги з розподілу (доставки) природного газу вилучена з кінцевої ціни на газ та має сплачуватись окремо на розрахунковий рахунок Оператора ГРМ (АТ "Дніпрогаз").

АТ "Дніпрогаз" наголошує, що оплату за послуги з доставки природного газу мешканці Дніпра та Дніпровского району можуть здійснити за наступними реквізитами:

Оператор газорозподільних систем АТ "Дніпрогаз"
ЄДРПОУ 20262860
р/р IBAN: UA723006470000000002600108420 у АБ "Кліринговий Дім"

У призначенні платежу слід обов'язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння.

"Звичайно, ми розуміємо, що ситуація в країні непроста, і що є категорія громадян, які залишаються без роботи та без заробітної плати. Однак маємо наголосити, що Урядом не приймалось рішень щодо відміни оплати за комунальні послуги. Водночас ми підтримуємо рішення про призупинення нарахувань штрафних санкцій за прострочення оплати за доставку газу і закликаємо наших клієнтів по можливості платити за надані послуги через онлайн сервіси та не накопичувати борги. Також під час карантину компанією запроваджено мораторій на відключення споживачів від системи газопостачання. Виключення становлять аварійні ситуації та несанкціоноване втручання у газові мережі", - зазначають у "Дніпрогазі".

Послуги з доставки газу необхідно сплачувати в поточному місяці до 20 числа. Так як в деяких містах і областях розмір плати за доставку газу буде меншим за комісію банку, то споживачеві буде вигідніше сплатити за кілька місяців одразу.

Для побутових споживачів є можливість отримати всю інформацію за особовим рахунком та здійснити оплату за послуги розподілу газу за допомогою дистанційних онлайн-сервісів:

«особистий кабінет» на сайті 104.ua
http://bit.ly/cabinet104
мобільний додаток 104Mobile для Android
http://bit.ly/104Android
мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone
http://bit.ly/104iPhone
чат-боти «7104ua» у Viber та Telegram
http://bit.ly/7104uaViber

717

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.