Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Экономика


«Теплі кредити» вже отримали 1.500 домогосподарств Дніпропетровщини

13.05.2020 16:33:19

На загальну суму 125 млн грн.

Мешканці Дніпропетровщини можуть отримати «теплий кредит» та підвищити енергоефективність оселі. Як приватного будинку, так і квартири у багатоповерхівці. Частину витрат відшкодовує держава.

Про це нагадує пресслужба ДніпроОДА.

«Урядову програму «теплих кредитів» запровадили п’ять років тому. Завдяки такій ініціативі люди можуть зменшити власні енерговитрати. Держава відшкодовує від 20 до 40% кредиту – на придбання пілетних котлів та матеріалів для термомодернізації будинків, – зазначили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА. – В області також діють місцеві програми підтримки «теплих кредитів». Вони дозволяють погасити або відсоткову ставку за кредитами, або частину тіла кредиту».

Для оформлення «теплого кредиту» необхідно звернутися до відділень «Ощадбанку», «Укргазбанку», «Укрексімбанку» або «Приватбанку». Термомодернізувати житлові будинки за програмою підтримки енергозбереження можуть і домовласники, і ОСББ.

Детальніше про державну програму «теплих кредитів» – за цим посиланням.

«У минулому році в Україні стартувала також програма «Енергодім». Вона визначає порядок надання грантів державним Фондом енергоефективності. Все – для часткового відшкодування витрат на підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків», – додали в департаменті.

Загалом у 2019-му на Дніпропетровщині оформили понад 1,5 тис «теплих кредитів» на 125 млн грн. Майже третину цих позик отримали ОСББ та ЖБК.

993

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.