Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Инфраструктура


Стадіон у смт Софіївка: ні обіцянок, ні пробачень

18.05.2020 13:47:23

Земельна ділянка – захаращена, хоча строк побудови об’єктів вже закінчився.

Комплекс Софіївської районної дитячо-юнацької спортивної школи по вул. Карпенка, 15 в смт Софіївка підрядник не реконструює, порушуючи договір з Департаментом капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Це «Лица» зафіксували у смт Софіївка минулого тижня.

Згідно документів з ProZorro, реконструкція розпочалася з другого тижня червня 2018 року. Ціна договору – 24.415.806,60 грн.

Генпідрядник – ТОВ «Комерційний центр «Лібертон» (код 37150299). Ця фірма належить Буріку Сергію Вікторовичу, батьку екс-заступника голови ДніпроОДА Буріка Олексія Сергійовича.

Ще у 2016 році у статті «Либертон» как новая «прачечная»* «криворожских» ми писали, як керівників органів місцевого самоврядування на Дніпропетровщині примушують укладати договори на ремонт інфраструктури саме з цією фірмою.

В підсумку, на сьогодні ремонт софіївського стадіону не починався.

Хоча, згідно додатковій угоді, яку Департамент капбудівництва ДніпроОДА в особі Горовця Сергія Миколайовича, в.о. директора департаменту – начальника управління будівництва, підписав з «Лібертоном» 31.01.2019р., у травні-2020 повинні вже відбуватися благоустрій і огорожа земельної ділянки при повністю побудованих дитячо-юнацькій спортивній школі та стадіоні.

Ми намагалися відшукати у Єдиному держреєстрі судових рішень документи стосовно можливих кримінальних проваджень по розслідуванню невиконання договору, який фінансується за бюджетні кошти.

Натомість, останні судові документи стосовно ТОВ «Лібертон» – про те, як ця фірма виграла у Головного управління ДПС у Дніпропетровській області спір по податковим претензіям на 2.528.508,75 грн. Рішення суду вступило в законну силу, остаточне та оскарженню не підлягає.

3379

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.