Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Мешканець Верхівцева, за два телефони та золоті сережки, проведе 9 років за ґратами

20.05.2020 13:43:04

Вдерся в будинок і бив жінку і інваліда, вимагаючи гроші.

Баглійським районним судом м.Дніпродзержинська винесено вирок 40-річному чоловіку за скоєння розбійних нападів, поєднаних з проникненням у житло (ч.3 ст.187 КК України).

Про це повідомила пресслужба Прокуратури Дніпропетровської області.

Так, наприкінці червня 2018 року мешканець м. Верхівцеве, перелізши через паркан, потрапив до будинку своєї знайомої, та погрожуючи ножем їй і двом її синам (2016 та 2017 років народження), вимагав від останньої надати йому грошові кошти. Коли жінка повідомила, що грошей не має, зловмисник заволодів її мобільним телефоном та зник.

Наступного дня чоловік «навідався» до будинку раніше на знайомого йому подружжя, де під погрозою застосування металевого прута почав вимагати від них надати наявні грошові кошти та золоті прикраси. Коли жінка відмовила, зловмисник, почав бити її та чоловіка (інваліда 1-ої групи). Підкорившись його вимогам, потерпіла зняла з себе золоті сережки та передала нападнику, також останній заволодів її мобільним телефоном.

Свою вину чоловік визнав частково, проте її повністю доведено Жовтоводською місцевою прокуратурою, яка підтримувала обвинувачення. Суд призначив йому покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

661

Тэги: вимагання
Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.