Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


За неповідомлення про конфлікт інтересів – штраф 3.400 грн

21.05.2020 16:04:33

Рішення вступило в законну силу.

Постановою Апостолівського районного суду Дніпропетровської області депутатку міської ради визнано винною у скоєнні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, за ч.1,2 ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Дніпропетровської області.

«У лютому 2019 року депутатка Апостолівської міської ради проголосувала за прийняття рішення про погодження гірничого відводу родовища підприємству, при цьому не повідомила, що є працівником вказаного підприємства.

Судом підтримано позицію Нікопольської місцевої прокуратури та накладено на правопорушницю адміністративне стягнення у вигляді 3.400 гривень штрафу», – йдеться в повідомленні.

У Єдиному держреєстрі судових рішень опубліковано рішення, що:

«ОСОБА_1 , будучи з 1999 року працівником (у т.ч. – контрольним майстром) ПрАТ «Хальдельберг Цемент Україна», а з 2015 року (крім того) – депутатом Апостолівської міської ради VII скликання, мала реальний конфлікт інтересів, про який вона зобов`язана була повідомити у відповідності до вимог ч.1ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

натомість, вона:

«проголосувала «ЗА» в умовах реального конфлікту інтересів на пленарному засіданні 66 сесії Апостолівської міської ради VII скликання під час розгляду питання про погодження отримання гірничого відводу Жовтокам'янського родовища Криворізькому заводу ПрАТ «Хальдельберг Цемент Україна» за межами села».

На офіційному сайті Апостолівської ОТГ вказано, що майстром контрольним ПрАТ «Хальдельберг Цемент Україна» працює депутат Сердюк Любов Степанівна.

1750

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.