Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


На фронті загинув мешканець Дніпропетровщини, ще п’ятьох бійців лікують в лікарні Мечникова

22.05.2020 16:01:46

Стан поранених – середньої тяжкості.

До Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова доправили п’ятьох поранених бійців ООС. Вони потрапили під мінометний обстріл в районі селища Кримське Луганської області. Стан захисників середньої тяжкості, загрози життю немає.

Про це повідомляє пресслужба ДніпроОДА.

Сьогодні військових провідав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«На жаль, вчора під час обcтрілу в зоні ООС наш захисник родом з Павлограду загинув. П’ятеро отримали поранення та бойові травми. Їх відразу спецбортом евакуювали в Дніпропетровську обласну лікарню Мечникова. Я особисто буду контролювати, щоб хлопці були забезпечені всім необхідним для лікування», – зазначив очільник області Олександр Бондаренко.

За повідомленням Dniprograd.org, загиблий боєць із Дніпропетровщини – Сафонов Євген Миколайович. Він народився 25 листопада 1988 року у Павлограді, де жив постійно. Працював на шахті.

У холодноярську бригаду прийшов у січні 2019 року. І хоча офіційно раніше участі у бойових діях не брав, побратими зазначають, що Євген ще у 2014 році бачив війну на власні очі.

«У перший рік боротьби проти російської окупації на Донбасі «Сафон» певний час воював у складі добровольчого батальйону «Айдар», – повідомили у прес-службі 93-ї ОМБ «Холодний Яр».

У Євгена залишилася мати, брат, дружина. Осиротів 2-річний син Денис.

Вік поранених, якими опікується зараз медики Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова, – від 18 до 41 року. Двоє з Дніпропетровської області, ще троє – з Черкас, Рівненської та Луганської областей. В усіх закриті черепно-мозкові травми, струс головного мозку, контузії, ушкодження органів слуху, забої, поранення кінцівок.

«Проводимо пораненим інтенсивну терапію у відділенні політравми. Аби виключити ускладнення, шоковий стан, – розповів головний лікар лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко. – Хлопці тяжко переживають втрату бойового товариша, який загинув на їх очах. Дуже хочуть потрапити на його похорон. Виконують всі рекомендації, слухаються медпрацівників. Завтра ми зможемо відпустити пацієнтів до Павлограду на декілька годин. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації пообіцяв виділити для них транспорт. Супроводжуватиме бійців лікар».

Після лікування військові зможуть повернутися на службу або додому.

1122

Тэги: ООС
Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.