Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Экономика


В травні на Дніпропетровщині злетіли ціни на яйця, а от масло, навпаки, дещо подешевшало

12.06.2020 15:14:35

Тарифи на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива знизилися на 2,3%.

Ціни на споживчому ринку Дніпропетровської області у травні 2020 року знизилися на 0,4% порівняно з попереднім місяцем, а з початку року – підвищилися на 1,5%.

Про це повідомляє Головне управління статистики в Дніпропетровській області.

У травні на споживчому ринку регіону ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в цілому не змінилися, проте по окремим категорія товарів динаміка цін змінилася.

За місяць значно подорожчали яйця – на 18,5%. На 9% підвищилися ціни на фрукти та на 8,8% крупи гречані, у межах 1,4-0,4% – сметана, кондитерські вироби з борошна, маргарин, безалкогольні напої, риба та продукти з риби.

У той же час до 3,8% подешевшали сало, масло, молоко, овочі, м’ясо та м’ясопродукти, рис, кисломолочна продукція, макаронні вироби. Алкогольні напої, тютюнові вироби стали дорожчими на 1,1%, у т.ч. тютюнові вироби – на 1,6%, алкогольні напої – на 0,8%. Одяг і взуття зменшилися в ціні на 4,2%, зокрема, одяг – на 5,6%, взуття – на 2,5%.

Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива знизилися на 2,3% передусім через здешевлення природного газу на 17,9%. Зменшення цін у сфері транспорту на 2,1% відбулося переважно за рахунок зниження вартості палива та мастил (на 9%). У той же час на 1% дорожче коштували автомобілі.

728

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.