Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Мер Дніпра Борис Філатов намагається «відмазатись» від відповідальності за метро

16.06.2020 17:30:00
Источник: Youtube.com

Міський голова запропонував прем'єр-міністру Денису Шмигалю розділити відповідальність за будівництво метро й передав «привіт» обласній владі.

Борис Філатов повідомив, що проєкт будівництва метро затверджувався Кабінетом Міністрів України, а дніпровські чиновники «лише пасивні замовники».

Про це він заявив у етері програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

За словами Філатова, найбільшого турецького підрядника – компанію «Лімак» – обирала не міська влада, а Європейський банк реконструкції та розвитку.

«Європейські гроші та гарантії Верховної Ради. А Дніпровська міська рада фактично є пасивним замовником. А Мінфін ще є підписує платіжки. Ми не визначаємо ані підрядників, ані субпідрядників», – заявив мер Дніпра Борис Філатов.

Також очільник міста запропонував прем'єр-міністру України Денису Шмигалю розділити відповідальність за будівництво метро у Дніпрі та попросив чиновника сприяти скорішому закінченню робіт.  Зокрема, Філатов поскаржився, що турецькому підряднику заважають будувати метро.

«Спорудження метро у Дніпрі фінансується коштом Європейського банку реконструкції та розвитку. Добудовою підземки займається відомий у світі турецький підрядник, обраний кредиторами на міжнародному конкурсі, компанія «Limak». Натомість уже протягом року вона не може отримати дозволів на проведення вибухових робіт у метро Дніпра», – зазначив мер Дніпра.

Раніше «Лица» повідомляли, що міський голова Дніпра Борис Філатов отримав майже шість мільйонів гривень девідентів від підприємства Геннадія Корбана.

1887

Тэги: Філатов
Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.