Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Голова Дніпропетровської облради Олійник назвав мера Дніпра Філатова рабовласником

17.06.2020 15:32:14

Голова облради Святослав Олійник нагадав, що лікарі – живі люди, а не ляльки, тому їх не можна використовувати для того, щоб заважати слідству розслідувати факти розкрадання комунального майна в лікарні № 21.

Голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник закликав не використовувати лікарів міської лікарні № 21 заради політичних ігор.

Святослав Олійник вже звернувся до керівників міського та обласного департаментів охорони здоров’я із пропозицією запросити медпрацівників на зустріч, однак відповіді поки не було.

Голова облради заявив, що готовий зустрітися з колективами лікарень № 21, Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги та Центру первинної медико-санітарної допомоги № 4 Дніпровської міської ради, щоб з’ясувати ситуацію.

«Запрошую на зустріч лікарів, які готові висловити свою думку. Міській владі ж нагадаю, що люди – це не ляльки і не маріонетки. Використовувати людей в політичних провокаціях - це, навіть, не цинічний чи чорний PR. Так чинять рабовласники. Боязкий мер своїми вчинками доводить, що сам прокрався і ховається за спини лікарів. Я закликаю Філатова залишити лікарів у спокої і не чинити опір розслідуванням розкрадань», – заявив Святослав Олійник.

Нагадаємо, раніше міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що за розслідуванням розкрадань у міській лікарні № 21 стоїть голова облради Святослав Олійник та народний депутат з Дніпра, член фракції «Слуга народу» Кирило Нестеренко.

618

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.