Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать


Влада Дніпра відмовилася від очищення ставка в парку Глоби

19.06.2020 18:00:00

17 червня Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив про відміну тендера на очищення парку ставка в центральному міському парку «у зв’язку із скороченням видатків».

Переможцем у тендері, який відбувся 27 травня, було ТОВ “Пентагон-ЮА”, яке неодноразово фігурувало у публікаціях ЗМІ через закупівлі із завищеними цінами та відсутність власного парку техніки. Воно запропонувало на 9 000 грн меншу ціну, ніж КП «Гідроспоруди», що має всю необхідну спецтехніку і штат працівників.

22 квітня Ленінський районний суд Дніпра надав слідству доступ до документів Департаменту благоустрою та інфраструктури в кримінальному провадженні за ознаками привласнення чи розтрати чужого майна. Згідно тексту ухвали суду, КП «Міськзеленбуд» та TOB «Дніпрозеленбуд» здійснили перерахування коштів підприємствам, що мають ознаки фіктивності. Так, серед організацій, які мають ознаки фіктивності було встановлено: TOB «Комбуд-Еко 77», TOB«Дніпроландшафт», TOB «Міськзеленбуд», TOB «Пентагон-ЮА», TOB «Лівайн Торг», TOB «АСПО», TOB «Екосфера Дніпро».

Як повідомляло у квітні 2020 року видання «Наші гроші», засновником та директором ТОВ “Пентагон-ЮА” були особи, пов’язані з оточенням Геннадія Корбана.

 

993

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.