Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Міській владі бояться давати дозволи на вибухові роботи, – Олійник

19.06.2020 18:45:43
Источник: Facebook.com

Голова облради Святослав Олійник заявив, що боїться за цілісність будинків у центрі міста.

Голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник заявив, що у Держпраці бояться підписувати дозвіл на вибухові роботи, необхідні для будівництва метро, через стан документів підрядників та можливість обвалу будинків у центрі міста.

Про це він повідомив в інтерв'ю телеканалу «Д1».

За словами Святослава Олійника, міський голова Дніпра Борис Філатов використовує будівництво метро для власного піару. Голова облради запевнив, що не заважає будувати Філатову метро, а також нагадав, що роботи тривають з 2016 році, коли орган влади очолював інший депутат Гліб Пригунов.

«З 2016 по 2019 рік взагалі ніхто не звертався. У 2019 році з'явилося звернення не від генпідрядника, а від субпідрядника. Зараз ми почали розбиратися, що їм там не видають. Але проблема в тому, що в документації є підробки, через що директору генерального підрядника «Лімак» оголошено підозру», – заявив Олійник.

Чиновник підкреслив, що не є нормальним, коли представники генерального підрядника, який проводить будівельні роботи за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку під гарантії керівництва українського уряду, проводить залаштункові наради з «тіньовим» керівником Дніпра Геннадієм Корбаном в житловому комплексі «Амстердам».

Також політик прокоментував ненадання дозволу на проведення вибухових робіт. За словами Олійника, якби він був чиновником Держпраці, він би також побоявся підписати дозвіл. Він нагадав, що через будівництво метро біля Танку просіла будівля гуртожитку «Дніпровської політехніки»:

«Будинок просів, і, слава Богу, обійшлося без людських жертв, люди встигли вийти. Але сьогодні будинок треба зносити та будувати спочатку. Хто відповість за цей будинок? Так це без вибухів!», – вважає Олійник.

Раніше «Лица» повідомляли, що майно ліквідованого комунального підприємства Дніпровської міськради безслідно зникло.

1521

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.