Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Экономика


В Україні тестують програму, яка зможе смартфон перетворити на касовий апарат

24.06.2020 15:00:00

З 1 жовтня 2020 року застосування програмних касових апаратів стане обов'язковим для окремих категорій платників єдиного податку 2-4-ї груп.

Близько трьох тисяч користувачів в Україні вже тестують безкоштовний додаток програмного реєстратора розрахункових операцій (РРО) «пРРОсто», розробленого Державною податковою службою спільно з Офісом ефективного регулювання (BRDO). 

Про це повідомляє КП «Центр підтримки малого і середнього бізнесу» Дніпропетровської облради.

Поки що додаток для смартфонів і планшетів з операційними системами Android і iOS доступний тільки для зареєстрованих тестувальників. Але незабаром він з'явиться у вільному доступі на Google Play market і App Store, запевнили в Державній податковій службі (ДПС).

У відомстві нагадали, що «пРРОсто» взаємодіє через інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс. Ця програма в перспективі використовуватиметься для заміни касових апаратів гаджетами – т.зв. касових апаратів в смартфоні.

Як повідомлялося раніше, український бізнес, згідно із законами про е-чеки і кешбек, зможе використовувати смартфони та інші гаджети замість касових апаратів. Програмне забезпечення для таких гаджетів має надаватися і обслуговуватися безкоштовно. При цьому введення програмних РРО не стосуватиметься фізосіб, а також фізосіб-підприємців (ФОП) на першій групі оподаткування.

З 1 жовтня 2020 року застосування програмних РРО стане обов'язковим для окремих категорій платників єдиного податку 2-4-ї груп. Йдеться про продаж технічно складних побутових товарів з гарантійним ремонтом, медичних виробів, ювелірної продукції, вживаних товарів в роздрібній торгівлі. Те ж стосується готелів, турагентств і закладів громадського харчування. З 2021 року такі РРО стануть обов'язковими для всіх ФОП 2-4-ї груп.

448

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.