Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


У Дніпрі виростуть ціни через незаконні дії мера Дніпра Філатова, – депутат

26.06.2020 11:00:00

Депутат Дніпровської міської ради Олександр Купрієнко вважає, що Дніпровська міська рада запровадила незаконний податок на нерухомість.

Депутат від фракції «Самопоміч» Олександр Купрієнко наголосив, що рішення міської ради щодо збільшення земельного податку з 3% до 12% є незаконним і буде скасоване після завершення каденція мера Дніпра Бориса Філатова. Політик зазначив: для того, щоб не платити величезні податки, власники великих торгових центрів були змушені викупити землю. Таким чином, перед виборами Філатов поповнить бюджет на 160 мільйонів гривень, з яких половину підприємці мають заплатити протягом місяця. Проте, за словами політика, власники торгових комплексів «Озерка» та «Слов'янський» намагаються у судовому порядку оскаржити рішення міської ради.


«Як ви розумієте, 80 млн грн (половина оплати протягом місяця), які одномоментно дістануть власники цих ТРЦ, будуть вже найближчим часом перекладені на орендарів. А орендарі закладуть це в ціну товарів. Теж буде і на «Озерці» та «Слов'янці», поки йдуть суди, як мінімум. Це закони економіки. У результаті страждає кінцевий споживач. А це кожен дніпрянин», – зазначив Олександр Купрієнко.

Крім того, політик звернув увагу, що за «дивним збігом обставин» від підвищення земельного податку не постраждає голова громадської ради Дніпра, бізнесмен Геннадій Корбан, якого у засобах масової інформації вважають «тіньовим мером Дніпра».

«Є пропозиція (ПРОпозиція) відправити цих повністю збожеволілих візіонерів на політичну пенсію цієї осені. А після цього правоохоронцям конфіскувати їхнє майно на користь міста, щоб повернули все що накрали з кишень городян. Податок після їх відходу, звичайно ж, скасуємо. Бо жоден інвестор більше нічого не побудує в нашому й так напівзігнилому місті», – написав Олександр Купрієнко.

Раніше «Лица» повідомляли, що депутат Дніпровської міської ради Олександр Купрієнко звинуватив «паркувальну мафію Філатова» у захопленні Дніпра.

2707

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.