Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Происшествия


29-річний чоловік організував онлайн-продаж неіснуючих авто

25.06.2020 09:00:00

«Автоділери» змінювали офіси і телефони.

На Дніпропетровщині учасників злочинної групи викрито у шахрайській схемі продажу неіснуючих авто через мережу Інтернет.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

Так, облпрокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно п’яти учасників злочинної групи, які підозрюються у шахрайському заволодінні грошовими коштами громадян на суму майже 1 млн грн (ч. 4 ст. 190 КК України).

За даними слідства, 29-річний чоловік організував злочинне угруповання, до складу якого входили четверо його приятельок, з метою заволодіння грошовими коштами довірливих громадян шляхом продажу неіснуючих транспортних засобів.

Діючи згідно розробленого плану, зловмисники розміщували неправдиву інформацію про продаж автомобілів через сайти оголошень у мережі Інтернет та у подальшому укладали з клієнтами договори купівлі-продажу від імені фіктивних підприємств. Аби створити ілюзію фінансово-стійкого підприємства, учасники групи орендували офіси та набирали працівників на роботу в якості менеджерів компанії.

Після одержання від покупців грошових коштів, вказані особи під вигаданими приводами повідомляли про неможливість видачі товару, тим часом змінювали офісні приміщення та відключали контактні телефони.

Наразі всім учасникам злочинної групи повідомлено про підозру у скоєнні вказаних злочинів. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

1158

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.