Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Потребитель


СБУ викрила в Дніпрі виробництво антисептиків сумнівної якості

26.06.2020 16:00:00
Источник: Facebook.com

У Дніпрі Служба безпеки України спільно з прокуратурою Дніпропетровської області виявила та припинила підпільне виробництво спиртового дистиляту сумнівної якості та антисептиків з підробленими сертифікатами.

За повідомленням прес-центру УСБУ і Дніпропетровській області, п’ятеро мешканців обласного центру закуповували контрафактний спирт в інших регіонах України, а потім розбавляли йогов підпільному цеху в промисловому районі міста. Отриманий продукт звозили в одне із сіл області для виготовлення антисептичних засобів без проведення будь-яких лабораторних досліджень.

Співробітники спецслужби встановили, що нелегальна лінія працювала понад три місяці та виготовляла 10 тисяч флаконів щомісяця орієнтовною вартістю майже 1,3 мільйона гривень. На «контрафакт» організатори оформлювали підроблені свідоцтва про якість. Продукцію, зловмисники реалізовували через сайти приватних оголошень та в одній із аптечних мереж області.

Під час обшуків у підпільному цеху правоохоронці вилучили понад 3 тонни спиртової суміші, 5 тонн хімічних речовин, які можуть використовуватись при виготовленні антисептичних засобів, виробниче обладнання та пакувальну тару. Вартість вилученого спиртового концентрату за мінімальними оцінками становить понад 1,2 мільйона гривень.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ст. 190 (шахрайство). Тривають заходи для вилучення кустарного антисептику із продажу з аптечної мережі. Вилучену продукцію направлено на експертизу.

603

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.