Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

АО «Днепрогаз»

Основною сферою діяльності АТ «Дніпрогаз» є розподіл природного газу для мешканців міста Дніпра та Дніпровського району. Система газопостачання Дніпра – це близько 5,5 тис. км розподільних газопроводів. Щорічно підприємство транспортує близько 800 млн. кубометрів газу для 400 тис. побутових споживачів, 3,7 тис. промислових підприємств та інших суб'єктів господарювання. Серед найбільших клієнтів такі підприємства, як Придніпровська ТЕЦ, Євраз - ДМЗ ім. Петровського, Дніпропетровський трубний завод, Дніпропетровський завод прокатних валків та інші. АТ «Дніпрогаз» є одним з найбільших роботодавців міста. Штат підприємства налічує близько 1500 чоловік.

Показать

"Днепрогаз" сообщил о продлении карантина

Согласно требованиям Постановления КМУ от 25 марта 2020 года № 239 общегосударственный карантин в Украине продлен до 24 апреля 2020 года.
161

Почти 10,5 тыс. клиентов АО «Днепрогаз» пользуются чат-ботом 7104ua в мессенджере Viber

Уже около 10,5 тыс. клиентов АО «Днепрогаз» присоединились к быстрому и легкому в использовании чат-боту 7104ua в мессенджере Viber.
137

"Дніпрогаз" рекомендує в період карантину користуватися дистанційними газовими сервісами

Щоб фахівці газової компанії мали інформацію про реальні обсяги споживання газу і могли робити коректні нарахування, клієнтам необхідно щомісяця повідомляти фактичні показання лічильників газу.
179

За два тижні карантину близько 3 тис. дніпрян отримали дистанційні консультації у "Дніпрогазі"

З 16 по 27 березня, в період карантину, менеджери центрів обслуговування АТ "Дніпрогаз" надали дніпрянам близько 3 тис. дистанційних консультацій та майже 230 відповідей на письмові звернення.
244

«Дніпрогаз» надав допомогу медикам міста

Через надзвичайну ситуацію, яка склалася в Україні, компанія "Дніпрогаз" запропонувала одній з лікарень міста свою допомогу. На прохання медиків було придбано значний обсяг дезінфікуючих засобів.
282

"Дніпрогаз" запровадив експрес-реєстрацію клієнтів на сайті 104.ua

Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому в період карантину, спеціалісти АТ "Дніпрогаз" екстрено розробили експрес-доступ до онлайн-сервісів на сайті 104.ua.
275

В "Днепрогазе" в период карантина консультируют удаленно

Для того, чтобы сократить риски заболевания и распространения коронавируса, с 16 марта по 3 апреля 2020 года все консультации специалисты Центров обслуживания клиентов АО «Днепрогаз» будут осуществлять в телефонном режиме или онлайн.
580

У "Дніпрогазі" розіграли квитки на концерт Могилевської

Серед підписників сторінок 104.ua та АТ «Дніпрогаз» було розіграно 4 квитки на концерт Наталії Могилевської, який відбувся 7 березня в Оперному театрі.
340

RGC PRODUCTION экстренно запустил производство защитных масок

Швейное подразделение RGC PRODUCTION экстренно перепрофилировано на производство средств защиты органов дыхания для 40 000 газовиков. Для потребностей сотрудников Операторам ГРМ будет поставляться 7 000 медицинских масок в день.
293

АО «Днепрогаз» введен временный мораторий на отключение газа

В нынешней ситуации Операторы ГРС чувствуют ответственность своего дела - доставки газа клиентам. Ведь это жизненно необходимый ресурс, который поставляется постоянно всем потребителям.
226

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.