Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Новокодацькая районная организация ВО «Батькивщина»

Зі святом козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня Україна відзначає два славетних свята – День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших козаків.
2152

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
947

Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи та вузи.
1968

Шановні друзі! Щиро вітаю вас з Днем незалежності України!

Наша країна, наш народ святкує вже в котре річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі.
2082

Батьківщина не дозволить олігарху Порошенку вкрасти землю та наше майбутнє

Останнім часом найважливішим питанням у нашому місті та і в країні в цілому – є дискусія щодо продажу сільськогосподарської землі. А точніше мова йде про спроби олігархів на чолі з президентом роздеребанити наш національний скарб.
1164

Разом — легше!

1090

Щиро вітаємо вас з міжнародним днем Жінок!

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини! Наші віддані і надійні друзі, близькі і рідні люди!
1405

Хрест на малому бізнесі ……

З початку поступового відродження української економіки - з кінця 90-х років - тисячі малих підприємців почали будувати свій маленький бізнес, брати кредити на обладнання та купівлю кіосків, розвивати свою власну справу.
801

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим ! Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання.
3011

Попри шалений тиск та брехню влади «Батьківщина» отримала підтримку 30% на виборах в територіальних громадах

На протязі останніх місяців з екранів телевізорів , у газетах та інтернет-ресурсах було дуже багато бруда, безпідставного та цинічного на адресу ВО «Батьківщина» та особисто лідера партії – Юлії Тимошенко.
844

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.