Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Bagels&Letters

Артисти чекають глядачів та лайків: стартував Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва

У п'ятницю, 14 лютого у Дніпрі стартував V Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва. У конкурсній програмі беруть участь артисти з Дніпра, Сум, Кривого Рогу, Мінська (Білорусь), Житомира.
127

14 лютого живі статуї, жонглери та еквілібристи повертаються до Дніпра на Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва

У п’ятницю 14 лютого у Дніпрі стартує другий етап V Всеукраїнського фестивалю вуличного мистецтва — це єдина подібна подія в Україні, яка проходить взимку. Церемонія почнеться о 17:00 у ТРЦ “Дафі” (бул. Зоряний, 1-а).
418

В Дніпрі запрошують на змагання по декору вітрин з головним призом - стажування в Польщі

У Дніпрі та Харкові пройде II Конкурс оформлювачів вітрин. Це нова для України професія, до якій не готує жоден ВУЗ. В той же час по всьому світу креативні вітрини стають частиною міської культури, надихають і виховують смак.
489

Дніпрян запрошують користуватися безкоштовним екододатком по сортуванню сміття

Українські програмісти створили безкоштовний мобільний додаток Clewo — це цифровий помічник в сортуванні, пошуку та утилізації відходів, а також в обміні хороших, але вже непотрібних речей для повторного використання (реюз).
707

Школу з Дніпровщини обрали для пілотного проекта з розвитку соціально-емоційного та етичного навчання

В Україні стартував пілотний проект по впровадженню в школах системи соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН або SEE Learning), яка не тільки розвиває м'які навички, але й має змінити атмосферу у школах та відношення учнів до вчител
480

Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва повертається до Дніпра

Стартував прийом заявок артистів на V Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва. Він пройде з 10 січня по 8 березня традиційно в двох містах: Харкові та Дніпрі.
302

Школьница из Днепра стала финалисткой украинско-немецкого проекта «Молодежь дебатирует»

В Харькове состоялся национальный финал украинско-немецкого проекта «Молодь дебатує». Одной из них стала Екатерина Емельянова из Днепра.
1003

Дніпрян запрошують на ІІІ Всеукраинський фестиваль вертепів “Вертеп-фест 2019”

Всеукраинский Вертеп-фест в Харькове собирает участников со всей Украины Масштабная праздничная феерия, сочетающая в себе аутентичный национальный характер, древние традиции и современные интерпретации, вновь захватит Харьков 12 и 13 январ
766

Як врятувати архітектуру Дніпра та країни? 16 березня відбудеться міська прем'єра фільму «Зберегти не можна зруйнувати»

п'ятницю, 16 березня о 19:30 в Арт-центрi “Квартира” відбудеться прем'єра документального фільму-дослідження «Зберегти не можна зруйнувати». У стрічці йдеться про жалюгідний стан архітектурних пам'яток в Україні.
856

11 марта в Днепре IV Всеукраинский фестиваль уличного искусства объявит победителей

В ближайшее воскресенье 11 марта в 16:00 в Днепре состоится закрытие IV Всеукраинского фестиваля уличного искусства, в котором артисты уличных жанров соревновались за призовой фонд в 80 000 грн и приз зрительских симпатий.
1715
1

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.